Vše o nákupu

Úvod Vše o nákupu

 

Záruky:


Internetový obchod outlethome.cz se zabývá prodejem zboží  které je tak trochu jiné oproti jiným internetovým obchodům. Zboží je buď úplně nové, nové s poškozeným  obalem, nekompletní, s drobnou kosmetickou vadou či krátkodobě použité. Konkrétní vada a stav zboží je vždy popsán v detailu nabídky v sekci  „ Stav zboží „  a je doplněna autentickými fotografiemi výrobku.

Záruční doba na zboží nové je 24 měsíců od data převzetí zboží zákazníkem.

Záruční doba na zboží rozbalené, ve 2.jakosti, nekompletní, poškozené a použité je 12 měsíců od data převzetí zboží zákazníkem.

Záruka se nevztahuje na vady, poškození či chybějící díly pro které je výrobek zlevněn a které jsou vždy uvedené v popisu nabídky.

 

 

Rozdělení zboží dle typu poškození:

 

Zboží na našem eshopu je rozděleno do několika skupin dle poškození. Konkrétní vada je vždy podrobně popsána v nabídce a samozřejmě vše je detailně zadokumentováno ve fotografiích.

 

 

 

Jedná  se pouze o zboží nové, které bylo rozbaleno z důvodu focení či kontroly a nebo má například poškozený či potrhaný originální obal od přepravy či skladování zboží. Zboží také může pocházet od vratek zákazníků kteří využili 14-ti denní lhůtu na vrácení zboží.

 

 

Pokud není uvedeno jinak tak se jedná  o zboží nové, které v důsledku přepravy nebo skladování utrpělo poškození. Poškození jsou například odřeniny, otluky, praskliny atd.

 

 

Pokud není uvedeno jinak tak se jedná  o zboží nové, kterému v důsledku ať už chyby u výrobce při balení či při skladování chybí např. část přislušenství, jednotlivé díly, část obsahu či součástky.Jedná se o zboží krátkodobě použité zákazníkem nebo se jedná o zboží například z výstav v prodejách a showroomech. Zboží nese známky používání. Zboží je vždy nafoceno na reálných fotografiiích.


 

Veškerý stav zboží je detailně popsán a nafocen v detailu každé nabídky.


  Doprava a platba za zboží:

 

 

Osobní odběr:


Objednané zboží je možné po předchozí domluvě osobně vyzvednout a zaplatit v hotovosti na adrese provozovny: Němčice 47, 294 42 Luštěnice, okres Mladá Boleslav.

Tento způsob vyzvednutí a platby je bezplatný, tedy zcela zdarma.

 

UPOZORNĚNÍ: na této adrese probíhá pouze výdej zboží po předchozí objednávce na našem e-shopu. 

 


Ceník doručení na adresu: 


 

Zboží je expedováno do 24 hodin od přijetí objednávky v případě volby platby na dobírku, v případě platby předem na účet je zboží expedováno do 24 hodin od přijetí a přiřazení platby na náš účet. Doručení je zpravidla do 2 dnů od předání zásilky přepravci.

Ohledně doručení Vás bude informovat přepravce na e-mail či SMS zprávou.


 

 

 

Určeno pro zásilky max. délka 180 cm a součet 3 stran ( 1xD + 2xV + 2xŠ ) do 300 cm.

 


 

Malé zásilky - váha do 9,9 Kg, - 99,00 Kč

Velké zásilky - váha nad 10,0 Kg - 99,00 Kč


 

 

 

Doručení na výdejnu Zásilkovny:  


Zboží je expedováno do 24 hodin od přijetí objednávky v případě volby platby na dobírku, v případě platby předem na účet je zboží expedováno do 24 hodin od přijetí a přiřazení platby na náš účet. Doručení na zvolené výdejní místo bývá zpravidla do 2 dnů od předání zásilky Zásilkovně.

Jakmile bude zásilka připravena k vyzvednutí na zvoleném výdejní místě, obdržíte SMS zprávu s kódem pro vyzvednutí.


 

 

 

Zásilka do 5 Kg –  85,00 Kč

 

 

 

V případě, že Vaše objednávka nebude splňovat rozměrové či váhové parametry, budeme Vás informovat ohledně změny dopravce Vaší objednávky.


 

Tato služba je určena primárně pro menší zásilky, maximální rozměr zásilky nesmí přesáhnout součet tří stran 120 cm , tj. max. například 50x40x30 cm.

 

Způsoby plateb:


Hotově při převzetí :  Zboží je uhrazeno v hotovosti při převzetí zboží v místě provozovny prodejce.

 

Předem na bankovní účet:  Zboží je uhrazeno předem na bankovní účet prodejce, ihned po uhrazení je zboží expedováno dle zákazníkem zvoleného dopravcem.

 

Dobírkou: Cena za zboží je uhrazena až při převzetí zásilky od dopravce, zboží  je ihned po objednání zákazníkem expedováno dle zvoleného dopravce. 

 

 

Copyright 2018 - 2024 © Outlethome.cz