Kategorie      

Vše o nákupu

Úvod Vše o nákupu

 

Záruky:


Internetový obchod outlethome.cz se zabývá prodejem zboží  které je tak trochu jiné oproti jiným internetovým obchodům. Zboží je buď úplně nové , nové s poškozeným  obalem , nekompletní , s drobnou kosmetickou vadou či krátkodobě použité. Konkrétní vada a stav zboží je vždy popsán v detailu nabídky v sekci  „ Stav zboží „  a je doplněna autentickými fotografiemi výrobku.

Záruční doba na zboží nové , nové s poškozeným obalem , nekompletní či jinak poškozené je 24 měsíců od data převzetí zboží zákazníkem.

Záruční doba na zboží použité je 12 měsíců od data převzetí zboží zákazníkem.

Záruka se nevztahuje na vady , poškození či chybějící díly pro které je výrobek zlevněn a které jsou vždy uvedené v popisu nabídky.

 

 

Rozdělení zboží dle typu poškození:

 

Zboží na našem eshopu je rozděleno do několika skupin dle poškození. Konkrétní vada je vždy podrobně popsána v nabídce a samozřejmě vše je detailně zadokumentováno ve fotografiíích.

 

 

 

Jedná  se pouze o zboží nové,  které bylo rozbaleno z důvodu focení či kontroly a nebo má například poškozený či potrhaný originální obal od přepravy či skladování zboží. Zboží také může pocházet od vratek zákazníků kteří využili 14-ti denní lhůtu na vrácení zboží.

 

 

Pokud není uvedeno jinak tak se jedná  o zboží nové, které v důsledku přepravy nebo skladování utrpělo poškození. Poškození jsou například odřeniny , otluky , praskliny atd.

 

 

Pokud není uvedeno jinak tak se jedná  o zboží nové, kterému v důsledku ať už chyby u výrobce při balení či při skladování chybí např. část přislušenství , jednotlivé díly , část obsahu či součástky.Jedná se o zboží krátkodobě použité zákazníkem nebo se jedná o zboží například z výstav v prodejách a showroomech.Zboží nese známky používání. Zboží je vždy nafoceno na reálných fotografiiích.


 

Veškerý stav zboží je detailně popsán a nafocen v detailu každé nabídky.


  Doprava a platba za zboží:


 

Osobní odběr:


Objednané zboží  je možné po předchozí domluvě osobně vyzvednout a zaplatit v hotovosti na adrese provozovny:  Němčice 47 , 294 42 Luštěnice  , okres Mladá Boleslav.

Tento způsob vyzvednutí a platby je bezplatný , tedy zcela zdarma.

 

UPOZORNĚNÍ: na této adrese probíhá pouze výdej zboží po předchozí objednávce na našem e-shopu. 

 


Ceník doručení na adresu: 


 

Zboží je expedováno do 24 hodin od přijetí objednávky v případě volby platby na dobírku , v případě platby předem na účet je zboží expedováno do 24 hodin od přijetí a přiřazení platby na náš účet. Doručení bývá zpravidla do 2 dnů od předání zásilky přepravci.

Ohledně doručení Vás bude informovat přepravce na e-mail či SMS zprávou.


 

 

 

Určeno pro zásilky max. délka 180 cm a součet 3 stran do 240 cm.

 


 

Malá zásilka - váha do 9,9 Kg - 119 Kč

Střední zásilka - váha od 9,9 Kg - 14,9 Kg - 129 Kč

Velká zásilka - váha od 14,9 Kg  - 19.9 Kg - 139 Kč

Velmi velká zásilka - váha od 19.9 Kg- 29.9 Kg - 169 Kč

Nadměrná zásilka - váha 29.9 Kg - 49,9 Kg - 299 Kč


 

 

 

 

Doručení na výdejnu Zásilkovny:  


Zboží je expedováno do 24 hodin od přijetí objednávky v případě volby platby na dobírku , v případě platby předem na účet je zboží expedováno do 24 hodin od přijetí a přiřazení platby na náš účet. Doručení na zvolené výdejní místo  bývá zpravidla do 2 dnů od předání zásilky Zásilkovně.

Jakmile bude zásilka připravena k vyzvednutí na zvoleném výdejní místě tak obdržíte SMS zprávu s kódem pro vyzvednutí.


 

 

 

Zásilka do 5 Kg –  69 Kč

 

 

V případě, že Vaše objednávka nebude splňovat rozměrové či váhové parametry, budeme Vás informovat ohledně změny dopravce Vaší objednávky.


 

Tato služba je určena primárně pro menší zásilky , maximální rozměr zásilky nesmí přesáhnout součet tří stran 120 cm , tj. max. například 50x40x30 cm.

 

Způsoby plateb:


Hotově při převzetí :  Zboží je uhrazeno v hotovosti při převzetí zboží v místě provozovny prodejce.

Předem na bankovní účet:  Zboží je uhrazeno předem na bankovní účet prodejce  , ihned po uhrazení je zboží expedováno dle zákazníkem zvoleného dopravcem.

Dobírkou: Cena za zboží je uhrazena až při převzetí zásilky od dopravce , zboží  je ihned po objednání zákazníkem expedováno dle zvoleného dopravce. 

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Copyright 2018 - 2021 © Outlethome.cz